بهترین کفش پرستاری{کفش مناسب پرستار و دکترها معرفی 10 مدل}

بهترین کفش پرستاری

بهترین کفش پرستاری

پرستاری جزو یکی از مشاغل سخت و پراسترس  می باشد زیرا شیفت کاری آنها دارای تایم های طولانی  هستند و مجبورند ساعت های طولانی را در بیمارستان مشغول خدمت رسانی به مردم و کمک به بازگرداندن سلامت آنها بگذرانند که تصور آن نیز بسیار خسته کننده است و باید طوری آن را مدیریت کنند که آسیبی به سلامت آنها نرسد.

با توجه به اینکه پرستاران مجبورند ساعت های طولانی را سرپا بایستند اگر در این مدت زمان از کفش های مناسب و استاندارد استفاده نکنند آسیب های بسیاری به زانو، کمر و پای آنها خواهد رسید.

به  دلیل اینکه پاها جزو یکی از مهم ترین اعضای بدن به شمار می رود  با آسیب رسیدن به آن‌ انجام کار برایشان بسیار سخت خواهد شد و می بایست به استفاده از  کتونی   اصولی و استاندارد بسیار توجه داشته باشند و آن را جزو  الویت خرید های خود برای استفاده در تایم کاریشان قرار دهند تا در طول کار آسیبی به پا و کمر آنها نرسد و بتوانند بدون ایجاد فشار و بروز آسیب ساعت های کاری خود را پشت سر بگذارند.

برندهای مختلفی به تولید و طراحی انواع  کفش زنانه  و   کفش مردانه  پرداخته اند که دارای مشخصات اصولی و استاندارد است که مناسب طولانی ایستادن ‌می باشد. اگر مایلید با این سبک  کفش اسپرت  آشنا شوید مقاله ی  کفش مناسب طولانی ایستادن  را مطالعه بفرمایبد.

کفش رانینگ هوکا کلیفتن 8 سفید Hoka Clifton 8 White
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کفش رانینگ هوکا کلیفتن 8 سفید
کتونی آدیداس زدایکس 2کا تمام سفید ADIDAS ZX 2K BOOST 2.0 WHITE
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کتونی آدیداس زدایکس 2کا تمام سفید

 

به دلیل اهمیت بالای استفاده از کفش مناسب برای پرستاران عزیز تصمیم به آماده کردن ‌مقاله ای گرفتیم تا  درمورد  مشخصات یک کفش ‌مناسب پرستاران صحبت کنیم تا به آنها در انتخاب یک کفش مناسب کمک‌ کرده باشیم.

 

مشخصات کفش مناسب پرستاری

۱زیره ی کفش

طراحی مناسب زیره یکی از مشخصات مهم در کفش مناسب پرستارها می باشد.  این بخش می بایست به صورت استاندارد طراحی شود تا فشار وارده بر کف پا را کنترل کند و به اندازه کافی انعطاف داشته باشد تا قدم برداشتن با کفش بدون ‌مشکل انجام شود.

از دیگر مشخصات مناسب یک کفش استاندارد این می باشد که زیره دارای مقاومت بالایی باشد تا با توجه به استفاده طولانی مدت آسیبی به آن نرسد و طول عمر بالایی داشته باشد. اکثر مدل های  کفش پیاده روی زنانه  و مردانه و  کفش ورزشی   از این ویژگی ها برخوردار هستند‌.

 

2-رویه ی کفش

از دیگر مشخصات مناسب کفش مناسب پرستاری جنس و کیفیت رویه می باشد که می بایست در کنار کیفیت از جنسی ساخته شده باشد که هوا درون آن در جریان باشد تا طولانی مدت به پا داشتن موجب عرق کردن پا نشود. زیرا تحمل این شرایط برای طولانی مدت بسیار آزار دهنده است.

از همین رو می بایست کفشی را برای استفاده انتخاب کنند تا پا درون کفش عرق نکند و با آن احساس راحتی داشته باشند. می توانید از بین مدل های  کفش رانینگ مردانه  و زنانه  آنهایی را که از این مشخصات برخوردار هستند برای استفاده انتخاب کنید.

 

کفش نایک ایرجردن 4 سفید بنفش Nike Air Jordan 4 Retro GS Purple Metallic
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کفش نایک ایرجردن 4 سفید بنفش
کفش پیاده روی نایک زوم پگاسوس 39 سفید خاکستری Nike Air Zoom Pegasus 39 White Grey Fog
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کفش پیاده روی نایک زوم پگاسوس 39 سفید خاکستری

۳قالب استاندارد

کفش مناسب پرستاری باید قالب استاندارد داشته باشد و به شکلی طراحی شده باشد که تمام‌ منحنی و فرورفتگی های کف پا در طراحی آن در نظر گرفته شده باشد تا کفش کاملا فیکس پا شود و هنگام به پا داشتن کفش احساس راحتی داشته باشید.


4-سایز مناسب

از مواردی که پرستاران در خرید کفش باید مد نظر داشته باشند سایز آن است. زیرا بزرگ یا کوچک بودن کفش آسیب زیادی به پا می رساند و باعث بروز تاول و آسیب های دیگر می شود.


۵وزن کفش

وزن کفش نیز از دیگر مشخصاتی است که می بایست کفش مناسب پرستاری داشته باشد. زیرا کفش با وزن سنگین آسیب های زیادی به پا می رساند و به پا داشتن طولانی مدت آن باعث خستگی بیش از حد و درد پا خواهد شد.

کتونى نایک ایرزوم تمپو سفید صورتی Nike Air Zoom Tempo Next Flyese White Pink Rawdacious
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کتونى نایک ایرزوم تمپو سفید صورتی
کتونی رانینگ نیوبالانس 1906R سفید سبز New Balance 1906R Aimé Leon Dore Green
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کتونی رانینگ نیوبالانس 1906R سفید سبز

معرفی برندهای که کفش با مشخصات پرستاری تولید کرده اند

 

۱-کتونی نایک :

کتونی نایک ایرفورس 1 سوپریم سفید Air Force 1 Low Supreme White
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کتونی نایک ایرفورس 1 سوپریم سفید
کتونی نایک ایر آپتمپو سفید تمام Nike Air More Uptempo Triple White
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز:کتونی نایک ایر آپتمپو سفید تمام

یکی از معروف ترین برندهای تولید کفش و کتونی می باشد که انواع مختلف کفش اسپرت و کفش ورزشی با ویژگی های برتر طراحی و تولید نموده که در میان آنها مدل های بسیار با مشخصات گفته شده به چشم می خورد و پرستاران  عزیز می توانند کفش مناسب با طراحی مناسب و رنگ دلخواه برای خرید انتخاب کنند.


۲ کتونی آدیداس :

کفش کژوال آدیداس فوروم بولد سفید آبی Adidas Forum Bold
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز:کفش کژوال آدیداس فوروم بولد سفید آبی
آدیداس فوروم سفید
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز:کتانی آدیداس فوروم سفید مردانه و زنانه

 

از دیگر برندهایی که کفش های استاندارد و مناسب طراحی و تولید نموده اند آدیداس می باشد. آدیداس یکی از معروف ترین تولید کننده های کفش ورزشی می باشد که انواع مختلف این سبک کفش ها را تولید نموده که در میان آنها می توان مدل های متعدد کفش و کتونی  با مشخصات مناسب پرستارها و طولانی ایستادن پیدا کرد.

 

۳کتونی  نیوبالانس:

کتونی رانینگ نیوبالانس 1906R سفید سبز New Balance 1906R White Green
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کتونی رانینگ نیوبالانس 1906R سفید سبز
کتونی نیوبالانس 530 سفید نقره ای New Balance 530 White Silver
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کتونی نیوبالانس 530 سفید نقره ای

 

این برند نیز دارای مدل های بسیاری کفش با مشخصات و ویژگی های استاندارد می باشد که در میان آنها می توان مدل های متعددی برای استفاده پرستاران انتخاب و خرید نمود.


۴-کتونی ریبوک :

کفش ریبوک زنانه کلاسیک
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کفش ریبوک زنانه کلاسیک

 

ریبوک نیز از دیگر مدل های کفش است  که دارای مدل های متعددی کفش با طراحی استاندارد و زیبا می باشد که در میان آنها مدل های زیادی دارای مشخصات مناسب کفش پرستاری به چشم‌ می خورد و پرستاران می توانند از میان آنها کفش هایی با  طراحی کاربردی برای پرستاران انتخاب نمود تا با پوشیدن آن کاملا احساس راحتی داشته باشند.

 

کلام آخر کتونی باز

هر یک از شغل ها دارای شرایط به خصوصی می باشند که می بایست از تجهیزات‌ مناسب برای آن استفاده نمود تا در طول تایم کاری دچار آسیب نشود. پرستاری از جمله شغل های سخت و پر استرس است و آنها مجبورند ساعت های طولای سرپا بایستند. برای مدیریت بهتر و آسیب نرسیدن می بایست از کفش استانداری استفاده کنند تا مدت زمان شیفت آنها بدون آسیب و فشار سپری شود. با توجه به اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم در مقاله ای مشخصات کفش مناسب پرستاران را معرفی کنیم و برخی از برندها که کتونی هایی با این مشخصات تولید نموده اند را معرفی کنیم تا پرستاران عزیز با آگاهی نسبت به مشخصات و شناختن برندهای معروف به راحتی به انتخاب بپردازند.

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.