کفش مناسب ایستادن طولانی مدت{ سلامتی قلب دوم بدن انسان}

کفش مناسب ایستادن طولانی مدت

کفش مناسب ایستادن طولانی مدت

سبک کاری بسیاری از افراد به گونه ای است که در طول روز و یا محل کار مجبورند طولانی مدت سرپا بایستند و در این مدت کفش به پا داشته باشند. نکته ی مهم در به پا داشتن کفش با طراحی اصولی واستاندارد می باشد تا به مچ پا، کمر، زانو آنها آسیبی وارد نشود و بتوانند این مدت زمان را بدون مشکل پشت سر بگذارند.


بهترین راه حل این مشکل به پا داشتن یک کفش مناسب می باشد تا از ویژگی های مناسبی برخوردار باشد و توانایی حفاظت کامل از پایتان را داشته باشد. در این صورت تایم کاری تان بدون مشکل و آسیب طی خواهد شد. به دلیل اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد کفش مناسب ایستادن طولانی اماده کنیم و مشخصات  کفش مردانه  و  کفش زنانه  مناسب برای ایستادن طولانی را معرفی کنیم.


برخی از مدل های کفش مناسب طولانی ایستادن قابلیت استفاده به عنوان  کفش ورزشی  را دارد و اگر ورزشی را انجام می دهید که طولانی مدت سرپا می ایستید می توانید کفش ورزشی دارنده ویژگی های مناسب را انتخاب کنید. اگر در محل کار و دانشگاه طولانی مدت می ایستید بهتر است از بین مدل های  کفش اسپرت  که دارای مشخصات مناسب می باشد برای خرید انتخاب کنید‌.


این سبک کفش ها به دلیل طرحی مناسب قابلیت استفاده به عنوان کفش پیاده روی را دارد و می توانید از آنها به عنوان  کفش پیاده روی زنانه   و  کفش رانینگ مردانه  بدون آسیب دیدن و پا درد استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با این مدل ها مطالب مقاله را با دقت بخوانید.

کتانی نایک ایرمکس 270
برای دیدن محصول در کتونی باز:کتانی نایک ایرمکس 270
برای دیدن محصول در کتونی باز: کتانی نایک استاسی کرم

ویژگی های کفش مناسب ایستادن طولانی مدت

 پشتیبانی از قوس پا:

قوس پا یک ساختار مهم در پا است که وزن بدن را به طور متعادل پخش می کند و کفش های مناسب باید از قوس پا پشتیبانی کنند تا از درد و خستگی پا جلوگیری شود.

 

جاذبه ضربه:

کفش های مناسب باید ضربات وارد شده از زمین را جذب کنند تا مانع وارد شدن فشار بر پاها و کمر شود.

 

قابل تنفس بودن رویه:

از دیگر مشخصات مهم کفش مخصوص پیاده روی جنس رویه ی کفش می باشد که از نوعی ساخته شده باشد که هوا در جریان باشد و با طولانی مدت به پا داشتن کفش، پایتان عرق نکند.

 

پد کافی در کفی:

کفی کفش باید دارای پد کافی باشد تا به اندازهی کافی نرم باشد و در کنار احساس راحتی مانع درد و خستگی پا گردد.

 

سایز مناسب:

کفش باید سایز مناسب داشته باشد تا کاملا فیکس پای شما شود و هنگام استفاده اذیت نشوید.

کتونی آدیداس آدی استار مشکی آبی Adidas Adistar Grey Hazy Sky
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کتونی آدیداس آدی استار مشکی آبی
کفش کژوال آدیداس فوروم بولد سفید آبی Adidas Forum Bold
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز:آدیداس فوروم بولد سفید آبی

برندهای معروف تولید کننده کفش مناسب ایستادن طولانی مدت

کفش های مختلفی مناسب ایستادن طولانی مدت وجود دارند. برخی از رایج ترین آنها عبارتند از:

کفش های ورزشی:

کفش های ورزشی دارای ویژگی های مناسب برای ایستادن طولانی مدت هستند، از جمله پشتیبانی از قوس پا، جاذبه ضربه و پد کافی در کفی.

 

کفش های پیاده روی:

کفش های پیاده روی نیز مناسب ایستادن طولانی مدت هستند. زیرا در ساخت آنها به نکات استاندارد توجه شده است.

 

برخی کفش های اسپرت:

برخی از مدل های کفش اسپرت به گونه ای طراحی شده که توانایی محافظت از پا در برابر آسیب های ناشی از کار را دارند. برخی از مدل های کفش های نیز دارای مشخصات مناسبی می باشد که برای ایستادن طولانی مدت هستند.

کتونی آدیداس زدایکس 2کا مشکی سفید ADIDAS ZX 2K BOOST 2.0 WHITE BLACK
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کتونی نیوبالانس 9060 قهوه ای صورتی
راهنمایی خرید کفش زنانه راحت
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کفش پیاده روی نیوبالانس 327 مشکی چرم

نکات مهم برای انتخاب کفش مناسب ایستادن طولانی مدت

 

 نوع فعالیت خود را در نظر بگیرید:

اگر در شغلی فعالیت می کنید که نیاز به ایستادن طولانی مدت دارد، باید کفش هایی را انتخاب کنید که برای این نوع فعالیت مناسب باشند.

 

 ویژگی های کفش را بررسی کنید:

مطمئن شوید که کفش دارای ویژگی های مناسب برای ایستادن طولانی مدت است و مهم ترین ان ها را در قسمت قبل بیان کردیم.

 

با کفش احساس راحتی داشته باشید:

به نوع ساخت و طراحی آن دقت کنید تا دقیقا سایز پای شما باشد و مناسب قالب پایتان طراحی شده باشد تا با پوشیدن آن احساس راحتی داشته باشید.

کتونی کژوال آدیداس فوروم بدبانی صورتی Adidas Bad Bunny x Forum Buckle Low Easter Egg
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز:کتونی کژوال آدیداس فوروم بدبانی صورتی
کفش والیبال اسیکس اسکای الیت آبی سبز Asics Sky Elite ff 2 Blue Green
برای دیدن محصول در فروشگاه کتونی باز: کفش والیبال اسیکس اسکای الیت آبی سبز

برندهای معروفی که کفش مناسب ایستادن طولانی تولید نموده اند


کتونی آسیکس :

یکی از بهترین برند تولید کننده کفش ورزشی است که کفش های مخصوص ایستادن طولانی مدت را نیز تولید کرده است. طراحی کفش های Asics به گونه ای است که دارای پشتیبانی از قوس پا، جاذبه ضربه و انعطاف پذیری مناسب می باشد.


کتونی نیوبالانس:

New Balance نیز جزو محبوب ترین برندهای تولید کننده کفش می باشد که انواع مختلف کفش با کارایی مختلف طراحی و تولید نموده است که کفش های مخصوص ایستادن طولانی مدت را نیز شامل می شود و آنها مشخصاتی کفش طولانی مدت ایستادن را دارا می باشد.


کتونی ونس:

در میان مدل های کفش ونس می توان مدل هایی را پیدا کرد که با طراحی استاندارد و اصولی برای ایستادن طولانی مدت کاملا مناسب می باشد و می توانید مدل مورد نظرتان در رنگ بندی دلخواه انتخاب کنید.


کتونی نایک:

نایک یکی از برترین برندهای تولید کننده کفش و کتونی می باشد که انواع مختلف  کتونی برای کاربردهای مختلف تولید نموده که کفش هایی که برای ایستادن طولانی مدت مناسب است را طراحی و تولید نموده است.سخن پایانی کتونی باز

کتونی های مختلفی طراحی شده اند که برای کاربردهای مختلف تولید شده اند و براساس کارایی شان ویژگی های مختص به آن می باشد از همین رو هنگام انتخاب کفش، مهم است که نیازهای خاص خود را در نظر بگیرید تا مدلی مناسب را برای خرید انتخاب نمایید.

اگر در شغلی فعالیت می کنید که نیاز به ایستادن طولانی مدت دارد، باید کفش هایی را انتخاب کنید که برای این نوع فعالیت مناسب باشند. در خرید حتما به مشخصات یک کفش توجه کنید تا به صورت استاندارد و اصولی طراحی شده باشد. در این مقاله برخی از موارد مهم در انتخاب کفش مناسب طولانی مدت ایستادن را خدمت شما عزیزان معرفی کردیم.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.