راهنمای خرید کتونی ساقدار پسرانه

راهنمای خرید کفش ساقدار پسرانه

راهنمای خرید کتونی ساقدار پسرانه

از خاص ترین مدل های  کفش مردانه ، کتونی ساقدار پسرانه می باشد که به دلیل شکل ظاهری متفاوت و جذابیتی که به استایل می دهد محبو بیتی به خصوصی مخصوصا بین جوانان پیدا کرده است‌ و آنها از این سبک  کتونی  در ست هایشان بیشتر استفاده می کنند.

طراحی این کفش ها به گونه ای است که به کتونی های بسکتبال شباهت بسیاری دارد به آنها  کفش بسکتبال  هم می گویند و بسیاری با عنوان کفش بسکتبالی آنها را می شناسند. با توجه به استقبال زیادی که از این مدل کفش ها شده است تصمیم گرفتیم مقاله ای با عنوان راهنمای خرید کتونی ساقدار پسرانه آماده کنیم تا پسران جوانی که به دنبال خرید  کتونی ساقدار   را دارند با توجه به نکاتی که در این مطلب نوشته ایم بتوانند خرید درست و مناسبی داشته باشند.

کتونی ساقدار پسرانه

مشاهده همه

 

بودجه تان برای خرید را در نظر بگیرید

کتونی نایک ایرجردن 6 سفید آبی Nike Air Jordan 6 Retro UNC White

زمانی که قصد خرید یک کتونی ساقدار پسرانه دارید در قدم اول باید بودجه تان را در خرید در نظر داشته باشید تا زمانی که به دنبال کتونی برای خرید هستید بتوانید براساس قیمت آنها را فیلتر کنید.

با این برنامه ریزی بخشی از مدل ها از لحاظ قیمتی از مدل های انتخابی شما حذف خواهند شد و انتخاب برای شما راحت تر خواهد شد. اما باید دقت داشته باشید که کفش با کیفیت که طراحی اصولی و استانداردی دارد قیمت بیشتری دارد و بهتر است با بررسی قیمت کتونی های با کیفیت از برندهای معروف اطلاعی از رنج قیمتی آنها داشته باشید و مقدار بودجه تان را براساس آن در نظر بگیرید.

تا بتوانید کتونی با کیفیتی بخرید. با این مدل خرید شاید شما بیشتر هزینه کنید ولی کفشی که خریده اید دوام بالایی خواهد داشت و مدتها بدون ایجاد مشکل و فشاری می توانید از آن استفاده کنید.

برندهای محبوب را شناسایی کنید

کانورس آل استار سفید مشکی Converse Feng Chen Wang

برای اینکه بتوانید یک کفش با کیفیت با طراحی مناسب تهیه کنید باید برندهای مشهوری که کتونی ساقدار پسرانه را به صورت استاندارد تولید کرده اند، بشناسید تا در هنگام خرید کفشی با طراحی استاندارد تهیه کنید و هنگام پوشیدن آن آسیبی به پای شما نرسد و با آن احساس راحتی داشته باشید. اگر آنلاین شاپی که کفش و کتونی های با کیفیت و استاندارد را به فروش می رساند را نمی شناسید سری به سایت کتونی باز بزنید و با خیالی راحت از آن خرید داشته باشید و در کمترین زمان درب منزل آن را تحویل بگیرید.

دقت در میزان انعطاف ساق کتونی

nike airforce sf1 نایک ساقدار ایرفرس

مهم ترین قسمت کتونی ساقدار، میزان انعطاف ساق آن می باشد. زیرا این میزان انعطاف در راحتی شما هنگام راه رفتن با کفش بسیار مؤثر است و اگر کفش رویه و ساق خشکی داشته باشد هنگام قدم برداشتن به ساق پای شما به شدت آسیب می زند. حتما دقت داشته باشید که جنس رویه و ساق آن به اندازه کافی لطافت و انعطاف داشته باشد‌.

به فرم ‌پا و حجم ساق پایتان توجه کنید

کفش جردن آبی

برای خرید کتونی ساقدار پسرانه علاوه بر دقت به فرم پایتان باید میزان چاق و لاغری ساق پایتان را در نظر بگیرید تا هم بدنه ی کفش فیکس پایتان شود و هم ساق کتونی متناسب با ابعاد ساق پای شما باشد. اگر پا و ساق شما چاق است مدل هایی که ابعاد بزرگتری دارند و ساق آنها بزرگتر است را انتخاب کنید زیرا تنگ بودن ساق پا بسیار آزار دهنده است و شما نمی توانید از آن کفش استفاده کنید.

وزن کتونی

وزن کتونی یکی دیگر از مواردی است که در خرید کتونی ساقدار پسرانه حائز اهمیت می باشد. زیرا این سبک کتونی خود ابعاد بزرگی دارند و ساق هم دارند که خود اینها باعث بالا رفتن وزن کفش خواهد شد حال اگر بخش های مختلف کفش از مواد مرغوبی ساخته نشده باشد وزن آن بسیار سنگین خواهد شد که در صورت پوشیدن ن وزن بالای کفش قدگ مبرداشتن و راه رفتن با آن را بسیار سخت می کند.

دقت در کیفیت زیره

کفش مردانه نایک ایرفورس نیم ساق گورتکس Nike AirForce 1 Gore-Tex

کیفیت جنس زیره در انواع مدل های کفش بسیار مهم است ولی در کتونی های ساقدار از اهمیت بیشتری برخوردار است‌. زیره کفش باید ویژگی های مختلفی داشته باشد تا با پوشیدن آن احساس راحتی کنید که آنها شامل موارد زیر می باشد.

  •  استحکام زیره ی کتونی بسیار مهم است زیرا باید توانایی حفاظت از پای شما را داشته باشد.
  •  زیره ی کفش باید وزن مناسبی داشته باشید تا هنگام قدم برداشتن وزن ازار دهنده نباشد.
  • سبک و مدل زیره در کتونی ساقدار در تعادل داشتن کتونی و شما بسیار موثر است و باید از مواد مرغوبی ساخته شده باشد تا توان حفظ تعادل شما در راه رفتن را داشته باشد.

هماهنگ کردن کتونی با سبک لباس و مدل لباستان

کفش ساقدار نایک ایرجردن 1 توکیو Air Jordan 1 Retro High Tokyo Bio Hack

بعد از اینکه کتونی بسکتبال را با در نظر گرفتن فاکتورهای گفته شده انتخاب کردید باید به طرح و رنگ مدل های آن دقت کنید و آن را با استایلتان ست کنید تا ظاهری زیبا و شیک داشته باشید.

باید سبک لباس شما با کتونی ساقدار مناسب باشد. به عنوان مثال پوشیدن شلوارهای بگ و بلند با کتونی ساقدار اصلا همخوانی ندارد و یا با استایل های رسمی و شلوارهای پارچه ای نباید آن را بپوشید. بلکه ست کردن شلوارهای اسنیکی و اسلیم در کنار یک کتونی ساقدار به شرطی که رنگ آن با بقیه لباس های شما هارمونی داشته باشد استایل بسیار زیبایی خواهید داشت.

 

سایز مناسب با پای شما

کتونی ساقدار نایک ایرجردن 11 Nike Air Jordan 11 Retro BRED

یکی دیگر از نکاتی که در خرید کتونی ساقدار اهمیت دارد مناسب بودن سایز کفش با پای شما می باشد تا کتونی فیکس پایتان شود و بزرگ نباشد تا لق بزند که باعث تاول پای شما باشد و کوچک تر هم نباشد تا پای شما را تحت فشار قرار ندهد.

 

نتیجه گیری

در این مقاله راهنمای خرید کتونی ساقدار پسرانه یا کفش بسکتبال را که یکی از محبوب ترین مدل های کفش مردانه می باشد را برای شما آماده کردیم و سعی کردیم نکات‌ مهمی که در انتخاب و خرید یک کفش کتونی ساقدار اهمیت دارد را برای شما شرح دهیم تا بتوانید خرید بدون اشتباهی داشته باشید و کتونی مناسب با ویژگی استاندارد را برای خرید انتخاب کنید.

از جمله مهم ترین این نکات مشخص کردن بودجه مورد نظرتان در کنار شناسایی برندهای محبوب، در نظر گرفتن انعطاف ساق کتونی، دقت در فرم پا و ساق آن، وزن کتونی، با کیفیت و مناسب بودن زیره ی آن، سایز مناسب کتونی و هماهنگ کردن رنگ و طرح آن با لباستان می باشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.