10 دلیل برای خرید کفش تیمبرلند مدل FlyRoam Trail

10 دلیل برای خرید کفش تیمبرلند مدل FlyRoam Trail

تیمبرلند در سال 2013 با معرفی فناوری اختصاصی خود به نام سیستم انرژی Aerocore که از سبکی و محافظت بالایی برخوردار است ، مجموعه FlyRoam خود را روانه بازار کرد. اولین رشته های اضافه شده به این خصوصیت محدودیت های چرمی و تاشو تاکتیکی است.
تیمبرلند در عین وفاداری به میراث ساخت چوب دستی و صنعت دستی با کیفیت ، سایه های بیشتری را در این دامنه دستیابی با موفقیت هر چه تمام تر افزود ، از آن جمله میتوان به کتانی FlyRoam Trail Mixed-Media تیمبرلند اشاره کرد.
پیش از عرضه این کتانی مدرن و آماده تیمبرلند ، از مدت ها قبل این برند به عنوان یک مرجع ساخت کلاهک معروف به عنوان پیشگام در سال 1973 شناخته می شد. آنچه که در واقع شناخته شده ترین نشان درخت تیمبرلند بر روی نقشه قرار گرفت ، امضای چرم زرد با جنس نوبوک آن است. چوب دستی این کفش نمادین اولین لباس درجه یک مارک تجاری شد که از روش تزریق قالب در ادغام قسمت فوقانی و تحتانی استفاده کرد.
تیمبرلند از طریق فیدبکهای دریافتی از استفاده کنندگان، بر آن شد تا کفش های سبک و متناسب با لایف استایل افراد تولید کند تا مردم بدون توجه به مدل های قابل توجه برند ، از مدل های تیمبرلند استقبال کنند. کفش تیمبرلند FlyRoam با پیشرفته ترین ویژگی بالشتک سازی این امکان را عملی ساخت. به غیر از کفش های ترکیبی Timberland FlyRoam Trail Mixed Media ، کفش های چرمی FlyRoam Go Leather Chukka ، کفش های FlyRoam Go و FlyRoam Super Oxford نیز از زیرمجوعه های این دسته کتانی به شمار می روند.

ویژگی های بارز تیمبرلند

تیمبرلند هنگام ساخت کفش های کتانی فوق العاده رانینگ که از کفش های ورزشی FlyRoam Trail Mixed-Media الهام گرفته شده ، بر ساختن بالشتک و سبک وزن تاکید داشت. مصرف کنندگان از ماندگاری و دفع ضربه در تکنولوژی Aerocore آن تعجب می کنند و با این خصیصه همه را مجذوب خودش کرده است.
راحتی بسیار در کفی OrthoLite و احساس سبک خارق العاده کل کفش از عوامل X هستند که این ضربات را به گزینه ای کاربردی و متنوع برای افزودن این کفش به یک کفش رانینگ فوق العاده تبدیل می کنند.

استایل کفش های Timberland FlyRoam Trail

کفش تیمبرلند فلای روم تریل به شما حس پرواز در خیابان های شهر را القا می کند. از این کتانی میتوانید در میهمانی ها ، نمایشگاه ها و کنسرت ها بهره لازم را ببرید و تعطیلات آخر هفته خود را به نحو احسن بگذرانید بدون آن که بر روی تیپ و استایل شما اثر منفی بگذارد.
یک کتانی همه منظوره که مخصوص کسانی که سبک زندگی پویا و ماجراجویانه دارند و قرار است 24 ساعت هفته از آن استفاده کنند. تیمبرلند به مصرف کننده امکان می دهد در اماکن متنوع شهری با اطمینان و راحتی قدم بردارد.
ترکیب شیک FlyRoam Trail Mixed-Media Sneakers ، که در مجموعه ای از رنگهای رنگی موجود است ، به زیبایی یک ترکیب ساده از سه راهی گرافیکی و شلوار مخروطی ، کلاه دار و دوزی زنانه ، Henley آستین بلند و شلوار جین کوتاه می افزاید.

کتانی های Timberland’s FlyRoam Trail Mixed-Media ، که برای حفظ راحتی پا در نظر گرفته شده اند ، با فناوری اختصاصی Aerocore خود که باعث بالشتک سازی و سبکی می شود ، عرضه می شوند. این بالشتکها ساخته شده از مش نرم و روکش چرمی کاملاً مناسب است ، در حالی که کفی OrthoLite ضد رطوبت آن باعث می شود پا در تمام طول روز تازه بماند.

کفش تیمبرلند

دلایل خرید کفش تیمبرلند فلایروم تریل

1- کفش های Timberland FlyRoam Trail Mixed Media کاملاً راحت و مناسب هستند ؛ این را تجربه کاربرانی که از آن استفاده کرده اند می گوید.
2- تعداد قابل توجهی از خریداران از ساخت فوقانی دقیقاً مونتاژ شده و درجه یک این کتانی قدردانی می کنند.
3- قسمت فوقانی بافتنی باعث چرخش هوا در داخل و خارج این کفش می شود که باعث می شود پا در طول روز عرق نکند و خشک بماند.
4- این کفشها بخاطر طراحی مناسب در قسمت انگشتان پا، برای افراد با پاهای پهن است و در عین شکیل بودن استایل یکی از ویژگی های خوب آن است.
5- کمتر از تعداد انگشت شماری از خریداران اعلام کرده اند که این کفش را برای بیش از 15 کیلومتر پوشیده اند و از اینکه هیچ درد پا برایشان ایجاد نشده است متعجب شده اند.
6- کفی متحرک OrthoLite آن ماساژ مناسبی را ارائه می دهد.
7- برخی از آزمایشگران این کتانی را برای تمرینات CrossFit سبک و دویدن در مسافت کوتاه مناسب می دانند زیرا بازگشت انرژی بسیار خوبی را فراهم می کند.
8- این کتانی به علت ساق کوتاه بودن و دوام بالا مورد تحسین قرار می گیرد و همین موضوع دلیل اصلی خرید مجدد افراد از این نوع کتانی را رقم می زند.
9- بسیاری از کاربران این تنوع FlyRoam را تحسین می کنند و معتقدند که هزینه ای که برای آن کرده اند کاملا ارزشش را داشته است.
10- بسیاری تعجب می کنند که این کفش ورزشی نه تنها راحت است بلکه بسیار سبک نیز هست.

تیمبرلند هنگام رونمایی از کفش های FlyRoam Trail Mixed-Media به دنبال برشی سبک ، لگن و راحت با الهام از ورزش بود . تیمبرلند فلای روم تریل بدون شک قلب مشتریانی را که به دنبال کتانی های با دوام و شیک روز هستند ، به دست آورد.

کتانی تیمبرلند مدل Flyroam Trail در صفحه اینستاگرام ما (روی تصویر کلیک کنید)

برای مشاهده مدلهای بیشتر به پیج @katunibaz1 مراجعه فرمایید.

 

 

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.